Home › Pożyczka przez internet bez bik

Friday, May 5 2017, 08:23

Pożyczka przez internet bez bik

W poprzednich artykułach omawialiśmy podstawowe aspekty  projektów domów, na które warto zwracać uwagę w momencie ich wybierania, a w poprzednim artykule zastanawialiśmy się, które biuro projektowe jest wyjątkowo warte  uwai i gdzie najlepiej zamawiać swój projekt.

W tym wpisie przypatrzymy się projektom od trochę innej strony – wiadomo jest, że dom musi spełniać zwłaszcza najistotniejszą rolę – zapewniać bezpieczeństwo.

To rzecz oczywista, ale czy nie omijamy tego skupiając się na drobiazgach i planując starannie tylko  wizualne aspekty domu? W trakcie wybierania projektów domu należy zwracać uwagę na czynniki wpływające najbardziej na to, że dom okaże się bezpieczny i odpowiednio ochraniany. Najistotniejszym elementem który wiąże się z poczuciem bezpieczeństwa domu, jak utrzymują specjaliści, jest liczba wejść  do domu. Im ich więcej, tym mniejsze bezpieczeństwo domu. Wejścia to naturalnie nie tylko drzwi – to także przydomowe garaże, taras, balkon. Najbardziej bezpieczne domy to takie z dwojgiem drzwi, lecz gdy ich liczba sięga na przykład trzech, czy pięciu, to o wiele trudniej jest go chronić.

Także umiejscowienie drzwi wejściowych jest istotne – najlepiej, kiedy są one w strefie, która jest widoczna z wnętrza budynku, a nie w martwym punkcie. Jeszcze jedna rzecz to okna – ważne jest ich położenie jak również wymiar.

Dobrze byłoby, gdyby znajdowały się one minimum 1,7 metra od poziomu ziemi, piwniczne okienka, jakie są najniżej, powinny być niewielkich wymiarów – gdy nie lubimy krat, to któryś z wymiarów okien nie powinien przekroczyć 30 cm.  Mnóstwo przypadków włamań to także te przez wyłazy i dachowe okna – te zazwyczaj mają mało bezpieczne zamki. Reasumując powyższe rozważania, należy również dopowiedzieć, że ciężko ochronić budynek o zróżnicowanych  kształtach, wielu wyłomach, niż budynek z prostą bryłą, nawet takiej samej powierzchni, ale mający tradycyjny kształt prostokątny..
Wejdź koniecznie: kredyt bez biku